Přejeme Vám hezký den, vítáme Vás na stránkách firmy ALFA NM, s.r.o.

 

MENU:

ÚVOD

E-SHOP

O NÁS

SORTIMENT

FOTOGALERIE

KONTAKT

 

    O NÁS - z více než 75 leté historie firmy

 

Naše firma navazuje na dlouholetou tradici ve výrobě a prodeji nábytku v Novém Městě nad Metují.

Začátek lze datovat od 1.března 1939, kdy Antonín Vymetálek zahájil činnost firmy v Novém Městě nad Metují s mottem : „ Vynasnažím se jak cenou, tak i provedením a solidní prací, abych ctěné zákazníky uspokojil“.

Byl vyučený čalouník a dekoratér, předtím pracoval v Jičíně a v Praze. Válka, následně období komunizmu, kdy byla firma znárodněna, mu nedovolily pokračovat v podnikání v oboru výroby a prodeje nábytku.

Vrácení firmy se nedožil, zemřel v roce 1982 – kdy v jeho prostorách fungovala firma Dřevotvar Hradec Králové.

 

Po roce 1989 došlo v restituci k vrácení firmy, a následně zahájil činnost jeho syn - Ing.Antonín Vymetálek,CSc, který pracoval řadu let jako architekt v Pardubicích a v Hradci Králové, a v roce 1991 obhájil na Stavební fakultě ČVUT v Praze disertační práci na téma „Projektování a výstavba v horských klimatických podmínkách“.

 

Od roku 1992 tedy funguje středisko Dům nábytku v Novém Městě nad Metují, včetně e-shopu na adrese

www.prodej-nabytku.com

 

1.1.2016 ve stejné tradici, zahájila činnost firma ALFA NM,s.r.o., firma zapsaná do veřejného (obchodního) rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C,vložka 36231.

 

Samozřejmostí je prodej platebními kartami a prodej na splátky.

 

Cíle firmy jsou stejné, jako v roce 1939:

Solidnost v jednání, osobní přístup k zákazníkům. Růst kulturní úrovně bydlení je pak konečným cílem a naplněním smyslu činnosti firmy s více než 75-ti letou tradicí. 

  

 

Copyright Atelier Alfa 2010, Design 3D Falco